• Nowy
search

MASTERS Manekin stojący BOX-MAN

Producent:

1 615,00 zł
Brutto

Manekin stojący MASTERS BOX-MAN

Ilość

Manekin stojący do treningu sztuk walk Masters

 Manekin zwany potocznie sparing partnerem uznanego producenta jakim jest MASTERS, jest polecany do wszelkich klubów w których trenuje się sporty walki ponieważ jest niezwykle funkcjonalny, idealnie nadaje się do szlifowania technik bokserskich jak również wyprowadzania wysokich kopnięć co czyni z niego uniwersalne urządzenie do treningów dla każdego z adeptów sztuk walki bez względu ich pochodzenia.

 Worek stojący Masters jest lekki przed wypełnieniem  a co za tym idzie łatwy w przeniesieniu z miejsca na miejsce lub transporcie jego wysokość jest regulowana , co sprawia, iż możemy manekina dopasować indywidualnie pod zawodnika, regulacja pozwala ustawić wielkość w zakresie od 158cm do 178cm ,żeby zapewnić manekinowi do sparingów stabilność producenci opracowali podstawę wykonaną z materiału PCV-polietylen, którą można wypełnić piaskiem lub wodą po wypełnieniu nasz sparing partner osiąga wagę około 100 kg wodą, oraz 130kg piaskiem co zapewnia mu stabilność, przez co treningi z tym urządzeniem stają się jeszcze bardziej realistyczne.

 Tułów manekina został  stworzony z poliuretanu o dużej gęstości , który świetnie rozkłada i absorbuje silne uderzenia. Konstrukcja ma ruchomy rdzeń ze stali, umożliwiający odchylenia się manekina na boki, pozwala na obrót tułowia o 360' dookoła osi, oraz sprężynuje najsilniejsze uderzenia i ciosy. Jest więc urządzeniem bardzo przydatnym dla każdego kto uprawia sztuki walki: boks, kickboxing, mma, muay-thay. 

WYMIARY TORSU:
szerokość: 53 cm
wysokość: 69,5 cm
WYMIARY PODSTAWY:
średnica: 55 cm
wysokość: 71 cm

071001-01

Zobacz także