• Nowy
Rękawice bokserskie AIBA Green Hill
search
  • Rękawice bokserskie AIBA Green Hill
  • Rękawice green hill red
  • rękawice bokserskie aiba

Rękawice bokserskie Green Hill TIGER RED Aiba

Producent:

429,00 zł
Brutto

Rękawice bokserskie Green Hill TIGER Aiba RED

Rozmiar
Kolor
Ilość

Rękawice bokserskie Aiba TIGER RED GREEN HILL

Rękawice bokserskie turniejowe Green Hill Tiger z atestem AIBA są nowo dostępnym produktem w sklepie ultrafight. Produkt wykonano z wysokiej jakości skóry naturalnej w kolorze niebieskim z dodatkiem białych elementów, gdzie widnieje logo Green Hill. Rękawice Tiger Aiba posiadają uniwersalną budowę o konstrukcji bokserskiej, zatwierdzoną przez Międzynarodową Federację Boksu. Wewnątrz zastosowano sprawdzoną wysokiej jakości piankę IMT formowaną wtryskowo, posiadającą lepsze parametry amortyzacji,  dopasowania się do gabarytów dłoni.W bokserskich rękawicach TIGER  zastosowano technologię Anti-Shock która obniża wibracje przechodzące na dłoń zawodnika przy wykonywaniu najsilniejszych uderzeń, co dodatkowo zapobiega kontuzjom.

 Rękawice Green Hill z atestem Aiba o konstrukcji klasycznej cechującej się dużą główką, owalną budową i kciukiem przymocowanym do rękawicy za pomocą skórzanego paska. Mankiet usztywniony, bezpieczny dla nadgarstka z szerokim 8cm pasem zapinanym na rzep. W rękawicach wszystkie elementy zostały obszyte białym PU mającym jak najbezpieczniej służyć zawodnikowi. Od wewnątrz użyto materiału poliestrowego z warstwą antybakteryjną, chroniącą przed namnażaniem bakterii. Model rękawic dostępnych w ultrafight pakowane są w estetyczną zapinaną na rzep torebkę producenta.

 Rękawice Green Hill Tiger na rynku występują w dwóch wersjach z certyfikatem AIBA dopuszczone do startów w zawodach, oraz bez certyfikatu AIBA które są tańsze i traktowane jako rękawice treningowe, często kluby i zawodnicy kupują zarówno wersję z atestem które używane są tylko do zawodów i bez atestu co codziennych intensywnych treningów jako rękawice sparingowe, treningowe i ogólnego przeznaczenia. Sprawdzają się w treningach boksu i są bezpieczne dla sparing partnera jak i dla zawodnika który je użytkuje.

 Pierwszy raz oficjalnie model Green Hill Tiger zadebiutował jako rękawice startowe do boksu na Olimpiadzie w Atenach w 2004r. Od tamtej pory uznane zostały za najbezpieczniejsze rękawice bokserskie, w których kontuzje i nokauty praktycznie nie występowały. Przez wiele lat rękawice się zmieniły, producent poszedł z biegiem czasu i dostosował je do obecnych wymogów klientów i Federacji Boksu, natomiast nadal uznawane są za jedne z najlepszych rękawic bokserskich. Rękawice przeznaczone przede wszystkim do boksu.  Opis

Materiał
Skóra naturalna

Zobacz także