Kim jest zwycięzca zawodów Mr. Olympia 2018?: Przegląd i informacje o zwycięzcy zawodów kulturystycznych Mr. Olympia w 2018 roku

Ruch i fitness

Zwycięzcą zawodów kulturystycznych Mr. Olympia 2018 został Shawn Rhoden, który pokonał siedmiokrotnego mistrza Phila Heatha.

 1. Shawn Rhoden – nowy król kulturystyki
  Shawn Rhoden, zwycięzca zawodów Mr. Olympia 2018, jest jamajsko-amerykańskim kulturystą, który w przeciągu ostatnich lat stopniowo awansował na szczyt światowej kulturystyki. W 2018 roku zdobył już tytuł zwycięzcy Arnold Classic Europe i zdawało się, że walka o tytuł Mr. Olympia będzie między nim a siedmiokrotnym mistrzem Philem Heathem.

 2. Wyniki zawodów Mr. Olympia 2018
  Oto pełna lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

 • Mr. Olympia: Shawn Rhoden
 • 212 Olympia: Flex Lewis
 • Classic Physique Olympia: Breon Ansley
 • Men’s Physique Olympia: Brandon Hendrickson
 • Fitness Olympia: Whitney Jones
 • Figure Olympia: Cydney Gillon
 • Women’s Physique Olympia: Shanique Grant
 • Bikini Olympia: Angelica Teixeira
 1. Shawn Rhoden – droga do zwycięstwa
  Shawn Rhoden, który ma na swoim koncie już wiele innych sukcesów w kulturystyce, pracował bardzo ciężko, by wygrać Mr. Olympia. Podczas przygotowań do zawodów musiał walczyć z kontuzją barku, ale mimo to udało mu się osiągnąć wspaniałą formę i zdobyć pierwsze miejsce.

 2. Co oznacza zwycięstwo Shawna Rhodena?
  Zwycięstwo Shawna Rhodena w Mr. Olympia 2018 jest nie tylko jego osiągnięciem, ale też ważnym momentem w historii kulturystyki. Phil Heath, który był siedmiokrotnym mistrzem, stał się już ikoną tej dyscypliny, ale zwycięstwo Rhodena pokazuje, że w kulturystyce zawsze jest miejsce na nowych mistrzów i nowych talentów.

 3. Kim zostanie następca Shawna Rhodena?
  Teraz, gdy Shawn Rhoden jest już nowym mistrzem Mr. Olympia, oczy kibiców zwracają się w stronę jego przyszłych występów na mistrzostwach świata. Jednak jeśli historia nauczyła nas czegokolwiek, to jest to fakt, że kulturystyka to dziedzina, która zawsze zaskakuje i zawsze pojawiają się nowi i utalentowani zawodnicy, którzy przyciągają uwagę publiczności.