Lista produktów marki STING

STING to firma, która produkuje dużą gamę najwyższej jakości sprzętu sportowego, służącego przede wszystkim do sportu kontaktowego, oraz akcesoriów fitness jak również odzieży, zaprojektowanej, aby wytrzymać trudy treningu o wysokiej wydajności . Produkty Sting łączą niezrównaną jakość, najwyższy komfort i doskonały styl, by uwolnić maksymalną wydajność u każdego sportowca, od amatorów poprzez profesjonalistów. Marka STING to firma łącząca tradycję, ponieważ została założona w Melbourne w Australii przez dwóch fanów sportu, których połączyły te same pasje . Po zauważeniu luki na rynku wysokiej jakości, przystępnych cenowo produktów, założyciele marki zdecydowali się stworzyć własne jedyne w swoim rodzaju produkty. Tak narodziła się koncepcja utworzenia firmy o nazwie STING. Jednym z pierwszych projektów jakim zajęła się marka, było udoskonalenie rękawic bokserskich i chociaż ich podstawowa konstrukcja niewiele zmieniła się w ciągu dziesięcioleci, firmie STING udało się wynieść skromne rękawice bokserskie na wyższy poziom, łącząc tradycyjne metody produkcji z materiałów wysokiej jakości z innowacyjnym designem. Ten krok uczynił, że marka szybko zyskała uznanie wśród sportowców, profesjonalistów i konsumentów jako ikona, której produkty konsekwentnie dostarczają najlepszą atmosferę, dopasowanie i wydajność. Popyt na produkty Sting gwałtownie wzrósł, nie tylko w kręgach bokserskich, ale w całej branży fitness.
Kiedy ludzie mówili, zespół STING spełniał oczekiwania swoich konsumentów. Wkrótce potem marka rozszerzyła swój asortyment o sprzęt treningowy, wagi, akcesoria i odzież. Szybko wspinając się wysoko i utrzymując się na szczycie do dziś, ponieważ w chwili obecnej marka STING jest globalną marką o zasięgu międzynarodowym i należy do zróżnicowanej grupy klientów, utożsamiając się dziś z różnymi dziedzinami sportu takimi jak boks, podnoszenie ciężarów dla mężczyzn jak również fitness dla kobiet. Przez lata ta kultowa marka doczekała się ogromnych zaszczytów, takich jak rekomendacja Międzynarodowego Stowarzyszenia Boksu (AIBA) które zatwierdziło i licencjonowało firmę jedyną w swoim rodzaju . STING dostarczała rękawice i nakrycia głowy na wiele krajowych i międzynarodowych imprez, w tym Turnieju Kwalifikacyjnego AIBA Oceanii (Australia) 2012, Młodzieżowych Mistrzostw Juniorów AIBA / Kobieta Świata 2013 (Bułgaria) oraz 2013 AIBA amerykańskiej Continental Championships (Chile).
Ostatnio STING został mianowany oficjalnym dostawcą do 2014 Glasgow Commonwealth Games i 2014 World Series Boxing AIBA Sezonu.
Marka ta posiada powiązania z wieloma profesjonalnymi drużynami sportowymi, a także zapewnia wsparcie i sponsoring wielu sportowcom amatorskim, w tym gronie znajdują się między innymi pięściarze, jak również kulturyści. Firma wspomaga też zawodników, zarówno tych lokalniych, jak również tych trenujących za granicą.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji