• Nowy
search

Masters Taśmy bokserskie 2,5m WAKO

Producent:

23,00 zł
Brutto

Bandaże bokserskie Masters z atestem WAKO 

Kolor
Ilość

Owijki bokserskie Masters BBE-2,5m

 Stylowe oraz niezwykle funkcjonalne bandaże bokserskie uznanego w świecie boksu producenta Masters, zostały wykonane z rozciągającej się bawełny, która posiada splot zapobiegający skręcaniu się taśm. Opisane taśmy bokserskie mają według danych jakie podaje producent 2,5m i 5 cm szerokości.

 Trzeba pamiętać, że bandaże bokserskie pełnią niezwykle ważną rolę, jeżeli chodzi o szermierkę na pięści, ponieważ pozwalają na łagodzenie zadawanych przez nas ciosów, przez co unikamy kontuzji oraz nieprzyjemnych otarć. Wyżej opisane taśmy bokserskie Masters zostały wykonane z bawełny  jest to materiał, który pozwala oddychać naszej skórze. Ponadto unikamy dyskomfortu związanego z potliwością dłoni, automatycznie wydłużając czas spędzony podczas treningu z przyrządami bokserskimi, jak i na sparingach, sprawiając że szlifowanie umiejętności bokserskiego i kickboxerskiego rzemiosła staje się bardziej efektowne, a to zaprocentuje w ringu. Marka Masters zadbała na prezentowane owijki atest WAKO. który dopuszcza je do użytku podczas wszelkich Pucharów i Turniejów Międzynarodowych klasy A,B,C o to, aby konsumenci, którzy żarliwie interesują się kickboxingiem nie żałowali tego zakupu.

 Ponieważ produkt ten jest przyjazny w dotyku, czujemy się niezwykle usatysfakcjonowani owijając nimi swoje pięści. Jednak wygoda oraz funkcjonalność to nie jedyne pozytywne cechy charakteryzujące ten jedyny w swoim rodzaju produkt. Należy zwrócić bowiem uwagę na kolorystykę najmodniejszą w tym sezonie czyli czerń i biel, pokrywającą taśmy oraz napis kickboxing, które wyglądają niezwykle efektownie nadając agresywnego charakteru, niezbędnego w sporcie kontaktowym, jakim jest . Ponad wszystko są łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ posiadacz może je swobodnie prać, nie martwiąc się o to, że ulegną zniszczeniu. do wyboru bandaże Masters w kolorze czarnym oraz białym.

ATEST: WAKO – dopuszczony do zawodów WAKO klasy A,B,C (Puchary i Turnieje Międzynarodowe)

BBE-3,5 m

Opis

Długość bandaży
2,5 m
Materiał
Bawełna

Zobacz także