• Tylko online
Kimono do Judo ADIDAS Training niebieskie
search
  • Kimono do Judo ADIDAS Training niebieskie
  • Kimono do Judo ADIDAS Training niebieskie

Kimono do Judo ADIDAS Training niebieskie

Producent:

301,00 zł
Brutto
Rozmiar Kimon
Ilość

Kimono przeznaczone osób dorosłych do Judo, Ju-Jitsu, Aikido, BJJ. Przeznaczone głównie do treningów i na zawody. Plecionka o gramaturze 500 g/m², wykonana z wysokiej jakości bawełny w połączeniu z włóknami poliestru daje podwyższoną wytrzymałość materiału oraz odpowiednie właściwości odprowadzania wilgoci na zewnątrz. Zastosowana mieszanka bawełny i poliestru sprawia, że judoga jest bardziej wytrzymała na szarpania, lżejsza w noszeniu i wygodniejsza w praniu. Na plecach dodatkowy wzmacniający szew.

Dostępne rozmiary: 140 cm, 150 cm, 160 cm, 170 cm, 180 cm, 190 cm, 200 cm.
Symbol: J500B

Judoga występuje w kolorze białym i niebieskim. Na ramionach gładkie naszywki z białymi paskami i znaczkiem adidas. Na dole kołnierza gładka naszywka z logo producenta. W skład kompletu wchodzi bluza i spodnie wiązane na troczki (w rozm. 140 cm i 150 cm spodnie na gumce). W zestawie nie ma pasa.

Prosimy pamiętać że wszystkie oferowane stroje wykonane z bawełny, jak również z dodatkiem poliestru, będą kurczyły się podczas prania. Producent zaleca pranie w temperaturze 30°C i używanie łagodnych środków piorących. 

Rozmiar kimona Training j500

ADIDAS
J500B

Opis

Gramatura Kimona
500 gsm
Materiał
Bawełna + Poliester

Zobacz także