Kask bokserski MASTERS KTOP-PU-MASTERS GOLD
search
  • Kask bokserski MASTERS KTOP-PU-MASTERS GOLD
  • Kask bokserski MASTERS KTOP-PU-MASTERS GOLD
  • Kask bokserski MASTERS KTOP-PU-MASTERS GOLD
  • Kask bokserski MASTERS KTOP-PU-MASTERS GOLD

Kask bokserski MASTERS KTOP-PU-MASTERS GOLD

Producent:

124,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość

KASK BOKSERSKI KTOP-PU-MASTERS GOLD

 Produkt ten został wykonany z materiału o nazwie XD Syntex, czyli niezwykle wytrzymałej skóry syntetycznej, która pozwoli nam na użytkowanie tego ochraniacza przez dłuższy czas. Jego prosta konstrukcja jest niezwykle funkcjonalna. Odsłania twarz, co wygląda bardzo efektownie, nie zasłaniając nam równocześnie pola widzenia, co jest dużym ułatwieniem podczas walki, chroniąc równocześnie miejsca twarzy narażone na kontuzje, takie jak np. kości policzkowe. Został wyposażony również w klapki, których zadaniem jest ochrona tak wrażliwych na ciosy miejsc jak uszy jego posiadacza.

 Tak więc widać że producent położył szczególny nacisk na względy bezpieczeństwa, co jest kluczową kwestią w sportach kontaktowych. Ten kask posiada kilka zalet, takich jak perfekcyjny wygląd, dzięki najlepszej jakości tworzywu, ładnemu szyciu oraz głębokiej, przyciągającej wzrok czerni, która sprawia, że ochraniacz wygląda oszałamiająco. Wypełnienie tego modelu składa się z pianki o średnim stopniu twardości o grubości 2 cm. Łatwo i szybko się zapina, ponieważ z tyłu kask posiada zapięcia na przeciwległe rzepy, które gwarantują, że kask będzie maksymalnie trzymał się głowy nie zsuwając się podczas sparingów. Dla wzmocnienia wyżej opisanego efektu ochraniacz posiada również zapięcie na rzep pod brodą.

 Na czubku głowy posiada konstrukcje przypominającą krzyż, którego celem jest uniknięcie rozcięć podczas przyjmowania kopnięć. Do wykonania wyściółki użyto przyjaznego dla skóry materiału przypominającego zamsz, który również powinien zapobiec przemieszczaniu się ochraniacza na głowie. Polecany amatorom, jak również osobom, które są na trochę wyższym poziomie zaawansowania. Świetnie nada się na prezent, z uwagi na cieszące oko wykonanie, jak również uniwersalne zastosowanie. Trzeba wspomnieć, że ten model nadaje się do treningów takich sportów jak : boks czy kick-boxing, jest więc połączeniem bezpieczeństwa, szyku, niskiej ceny oraz uniwersalności, a to cechy cenione przez konsumentów na całym świecie.

Tabela rozmiarów (obwód głowy):
S (50 – 54 cm)
M (55 – 58 cm)
L (59 – 63 cm)

do zestawu można dobrać rękawice oraz ochraniacze z tej samej serii

https://ultrafight.pl/rekawice-bokserskie/rekawice-bokserskie-masters-rpu-masters-gold.html?search_query=pu-masters&results=241

https://ultrafight.pl/ochraniacze/nagolenniki-masters-ns-masters-gold.html?search_query=pu-masters&results=241

KTOP-PU-GOLD

Opis

Materiał
Skóra PU

Zobacz także