• Nowy
search

GREEN HILL Kask bokserski ULTRA black

Producent:

295,00 zł
Brutto

Kask bokserski GREEN HILL LUX black

Rozmiar
Ilość

Kask bokserski GREEN HILL LUX black

 Ultrafight.pl wprowadził do swojej oferty produkty firmy Green hill,ponieważ to bardzo dobra jakość sprzętu bokserskiego jednocześnie zapewniająca komfort i wygodę użytkowania.

 Kask bokserski GREEN HILL model LUX jest zbudowany na podstawie kasku FIVE STAR z certyfikat AIBA dlatego jest  często wybierany przez zawodników uczestniczących w zawodach do treningów oraz sparingów, lecz dodatkowo ma zastosowaną ochronę policzków i podbródka. Typowo kask sparingowy

 Ochraniacz głowy, kask GREEN HILL LUX został wykonany ze skóry naturalnej bydlęcej, pierwszej jakości. Kask lux GREEN HILL dostępny jest w kolorze czarnym. 

 Kask bokserski LUX od wewnątrz ma zastosowaną skórę zamszową, niezwykle przyjemną dla ciała, oraz sprawia, że kask nie przesuwa się na spoconej głowie.Prezentowany kask Green Hill został uznany za jeden z najbezpieczniejszych kasków.

 Kaski Green Hill LUX wewnątrz konstrukcji mają zastosowaną piankę poliuretanową wysokiej gęstości, co zapewnia bardzo dobrą kompresję oraz chłonność siły uderzenia przeciwnika.

 Co do idealnego dopasowania kasku Spartan GREEN HILL zastosował dwa punkty zapięcia  kasku bokserskiego na głowie. Tylna część posiada dwa szerokie rzepy dociągane naprzemiennie, górna ściągana grubym sznurkiem, pozostawia głowę odkrytą, dodatkowo zapewniając wentylację i możliwość odprowadzenia ciepła, zaś przód jest zabudowany chroniąc całą żuchwę i podbródek. 

 

 

HGL-9049

Zobacz także