• Nowy
GREEN HILL Kask bokserski SPARTAN black
search
  • GREEN HILL Kask bokserski SPARTAN black

GREEN HILL Kask bokserski SPARTAN black

Producent:

309,00 zł
Brutto

Kask bokserski GREEN HILL SPARTAN black

Rozmiar
Ilość

Kask bokserski GREEN HILL SPARTAN black

 Ultrafight.pl wprowadził do swojej oferty produkty firmy Green hill,ponieważ to bardzo dobra jakość sprzętu bokserskiego jednocześnie zapewniająca komfort i wygodę użytkowania.

 Kask bokserski GREEN HILL model SPARTAN jest zbudowany na podstawie kasku FIVE STAR z certyfikat AIBA dlatego jest  często wybierany przez zawodników uczestniczących w zawodach do treningów oraz sparingów.

 Ochraniacz głowy, kask GREEN HILL został wykonany ze skóry naturalnej bydlęcej, pierwszej jakości. Kask SPARTAN GREEN HILL dostępny jest w kolorze czarnym. 

 Kask bokserski spartan od wewnątrz ma zastosowaną skórę zamszową, niezwykle przyjemną dla ciała, oraz sprawia, że kask nie przesuwa się na spoconej głowie.Prezentowany kask Green Hill został uznany za jeden z najbezpieczniejszych kasków.

 Kaski Green Hill Spartan wewnątrz konstrukcji mają zastosowaną piankę poliuretanową wysokiej gęstości, co zapewnia bardzo dobrą kompresję oraz chłonność siły uderzenia przeciwnika.

 Co do idealnego dopasowania kasku Spartan GREEN HILL zastosował trzy punkty zapięcia  kasku bokserskiego na głowie. Tylna część posiada dwa szerokie rzepy dociągane naprzemiennie, górna ściągana grubym sznurkiem, pozostawia głowę odkrytą, dodatkowo zapewniając wentylację i możliwość odprowadzenia ciepła, zaś przód ściągamy paskiem z rzepem pod brodą.

 

 

HGS-9029

Zobacz także