Sklep bokserski MMA ultrafight.pl
Skóra PU

Information

Dobór sprzętu

Rękawice bokserskie Masters RPU-MFE


130,00 zł

Nowy

Opis

MateriałSkóra PU

Więcej informacji

Rękawice Bokserskie RPU-MFE Masters

Rękawice bokserskie MASTERS RPU-MFE wykonane są z elastycznego i wytrzymałego materiału syntetycznego w czerwono-czarno-białej kolorystyce.
Przeznaczone są dla zawodników, którzy preferują wygodne i szybkie zaciśnięcie pięści oraz siłę ciosu. Niepowtarzalna grafika z dużym napisem MASTERS  przyciąga uwagę innych ćwiczących. Wnętrze rękawicy wypełnione jest wielowarstwową pianką o wysokiej gęstości, amortyzującej najsilniejsze uderzenia.
Kciuk idealnie wyprofilowany – łukowato zakrzywiony, co razem z odpowiednio zaprojektowanym wkładem amortyzującym daje możliwość pełnego zamknięcia pięści. Sam kciuk jest dodatkowo przyszyty, aby zminimalizować możliwość kontuzji palca. Profil konstrukcji rękawicy został tak zaprojektowany, że dłoń świetnie i komfortowo się układa. Szybsze odprowadzanie wilgoci zapewnia nylonowa podszewka wewnątrz rękawic. Mankiet został odpowiednio usztywniony, a od wewnętrznej strony zastosowano dwie poduszki z miękkiej gąbki dla ochrony nadgarstka. Rękawice zapinane są na rzep o szerokości 8 cm oraz na gumowy pasek o długości 12,5 cm  wokół całego nadgarstka.

Dostępne w rozmiarze 10oz i 12 oz.

Zapakowane w torebkę do przechowywania.

Opinie

Napisz swoją recenzję

Rękawice bokserskie Masters RPU-MFE

Rękawice bokserskie Masters RPU-MFE

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane

sklep zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK 2014