Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Materiał

Materiał

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 48,00 zł - 229,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Koszulki

Koszulka - tshirt

T-shirt inaczej koszulka , jest to część garderoby przeznaczona do ubioru górnej części ciała. Koszulki są produkowane z przeróżnych materiałów zależnie od przeznaczenia. Koszulki sportowe najczęściej są wytwarzane z materiałów opatentowanych przez producentów marek, wyróżnić więc możemy:

-Koszulka  marki Adidas – zastosowany między innymi bardzo lekki materiał Climalite, dzięki , któremu koszulka jest superlekka, i świetnie odprowadza pot oraz ciepło, często również stosowany jest 100% poliester, lub bawełna, materiały termoaktywne, Spandel.

-Tshirt Everlast, koszulki Lonsdale do produkcji tej marki koszulek stosowane są : bawełna, poliester, elastyn.

-Koszulki marki Tapout  wykonywane są również z materiałów naturalnych – bawełna, oraz poliestru w strojach specjalistycznych takich jak panele, czy rashguardy, do poszczególnych dyscyplin sportowych.

-Rashguardy  Professional Fighter czy koszulki Dragon to typowo sportowe stroje użyte w nich materiały to poliester, elastomer.

Materiały zastosowane przez producentów mają wiele zadań, od podstawowych jaką jest ochrona i ogrzanie ciała, po specjalistyczne takie jak zapewnienie  termoregulacji, przewiewu, usprawnienie oddychania ciała, schładzania podczas treningu, wygodna, technika zahamowania wzrostu bakterii, ogranicza przykry zapach. Kolejną zaletą jest proces kompresji, który podczas treningu poprawia krążenie krwi pompując ją do mięśni przyspiesza proces regeneracji. Stroje te  nie ograniczają naszych ruchów. Wiele koszulek, rashguardów, odprowadza pot i wilgoć pojawiające się podczas treningów-walki. Każda z marek dodatkowo dba o aspekt wizualny. Koszulka oprócz wygodnego i funkcjonalnego materiału, posiada również odpowiedni krój, zapewniający wygodę oraz ciekawą kolorystykę i desing. Koszulki wysokiej jakości często mają wzmacniane szwy, dla zwiększenia trwałości, barwniki oraz naniesione nadruki, są nakładane techniką uniemożliwiającą spranie się z T-shirtu. Wysoka jakość materiałów użyta przez producentów  między innymi koszulek Everlast, Tapout czy rashguardów Venum, sprawia, iż mimo intensywnego użytkowania, czyszczenia, odzież zachowuje swój kształt ( nie rozciąga się, ani nie kurczy). Kolory zachowują soczystość. Producenci koszulek zapewniają pełne dopasowanie, oferując zarówno koszulki sportowe, jak i do codziennego użytku w pełnej rozmiarówce.  

Jest 83 produktów.

Pokazano 1-36 z 83 pozycji

Aktywne filtry